Najnowszy

Bezpłatne szkolenia dla organizacji niedochodowych

Pracujesz dla niekomercyjnego stowarzyszenia albo fundacji? Od dziś możesz zgłosić wniosek o treningi i warsztaty kompetencyjne, które rozwiną kompetencje członków waszej organizacji. Za swoj

Czytaj więcej...

Kim jestem

admin 05.06.2018

Optymalizacja zasobów ludzkich oraz zapewnienie pracownikom optymalnego rozwoju to dwa obszary, w przypadku których większość właścicieli firm robi niezliczone błędy. Podchodzenie w instrumentalny sposób do pracowników czy wykorzystywanie swojej pozycji w firmie to zaledwie niektóre grzechy, jakie spotkać można w dużej ilości firm.


Jeśli relacje w firmie pomiędzy pracownikami a pracodawcami pozostawiają wiele do życzenia, to bardzo chętnie spróbuję w tym pomóc. W pracy, którą wykonuję w pierwszej kolejności zaczynam się skupiać na podejściu w całościowym wymiarze, próbując się zająć pełnym obszarem w nieco większym przedziale czasu. Mogę dzięki temu szeroko spojrzeć na daną firmę, poznać jej długofalowe cele, i dostosować do tego wszelkie działania.


Z całą pewnością niezwykle przydaje mi się w pracy doświadczenie, które udało mi się zdobyć. Między innymi ukończyłam psychologiczne studia na Uniwersytecie Warszawskim, o specjalności psychologia pracy i organizacja. Przez kolejne lata systematycznie dążyłam do poszerzenia wiedzy, uczestnicząc między innymi w studiach podyplomowych z obszaru optymalizacji procesów pracowniczych, doradztwa zawodowego oraz technik negocjacyjnych.


Przez zdobyte doświadczenie mam możliwość pełnej realizacji podczas realizacji swoich obowiązków zawodowych. Współpracuję zarówno z prywatnymi firmami i korporacjami, oraz z administracją, urzędami i fundacjami. Do moich klientów należą podmioty, którym realizuję projekty we wszystkich obszarach wiążących się z szeroko pojętym HR, to znaczy w procesach rekrutacji oraz motywowaniu pracowników i ich rozwoju.


Całościowo mogę się zająć pracami wdrożeniowymi dotyczącymi sposobów związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi, a poza tym treningami i rozwojem zawodowym. Bardzo lubię się dzielić zdobytym przez lata doświadczeniem, między innymi za pomocą napisanego jakiś czas temu poradnika dla specjalistów zajmujących się Human Resources a także wielu publikacji w branżowych pismach.


Każde moje zlecenie to po pierwsze wysoki poziom poufności, dyskrecja i zaufanie będą dla mnie niezwykle istotne. Na przykład się zajmuję realizacją personalnych audytów, udzielam wsparcia w wyznaczaniu standardów pracy  oraz ulepszam całość procesów kadrowych. Realizuję również warsztaty połączone ze szkoleniami, które dadzą nowe umiejętności równocześnie motywację do lepszej pracy.Tagi: