Najnowszy

Bezpłatne szkolenia dla organizacji niedochodowych

Pracujesz dla niekomercyjnego stowarzyszenia albo fundacji? Od dziś możesz zgłosić wniosek o treningi i warsztaty kompetencyjne, które rozwiną kompetencje członków waszej organizacji. Za swoj

Czytaj więcej...

Kursy uczelniane – wyjazdy do USA

admin 05.06.2018

Nasza kadra przygotowuje warsztaty i notyfikacje wyrównawcze dla maturzystów relokujących się do USA lub Anglii. Pozwalaja one na honorowaną przez władze uczelniane rekrutację do docelowej placówki akademickiej. W ostatnich miesiącach prowadziliśmy m.in. niżej opisane kursy: 

Formalna definicja programów nr C32/USA:

Warsztaty telekomunikacyjne dotyczą rozwoju globalnej komunikacji oraz pojawiających się urządzeń i systemów potrzebnych do skutecznej komunikacji w środowisku globalnym. Programy te obejmują takie tematy, jak protokół transmisji danych i systemy, regulacje rządowe branży komunikacyjnej, wykorzystanie opłacalnych i wydajnych narzędzi do przesyłania wiadomości i danych oraz synchroniczne wideokonferencje na żywo. Inne tematy mogą obejmować terminologię telekomunikacyjną, narzędzia i sprzęt testowy; doświadczenie obsługi klienta; oraz instalacja, naprawa i dostawa systemów telekomunikacyjnych. W ramach tych kursów studenci mogą zapoznać się z takimi systemami komunikacji, jak e-mail, internet lub e-commerce, sieć lokalna (LAN), sieć rozległa (WAN), transmisja głosu, technologia komórkowa, telekonferencje i wideokonferencje.

Definicja kursów nr E15/UK:

Szkolenia z obsługi instytucjonalnej przedstawiają wiedzę i umiejętności wymagane do pracy służbowej w instytucjach. Omawiane tematy obejmują zazwyczaj usługi sprzątania i usługi pralnicze, opiekę i sprzątanie obiektów, a także procedury związane z bezpieczeństwem i higieną pracy, a także możliwości kariery, obowiązki biznesowe i inne rodzaje bieżących prac konserwacyjnych. Programy te omawiają konkretne zagadnienia związane z zakwaterowaniem, takie jak planowanie konwencji czy zarządzanie hotelem, a nie ogólne badanie branży lub konkretnych tematów już opisanych.

Charakterystyka programów nr L26/USA:

Niezależne studia w zakresie systemów informacyjnych zarządzania, często prowadzone z instruktorami jako mentorami, umożliwiają uczniom zapoznanie się z tematami związanymi z systemami informacji zarządzania. Niezależne studia mogą być okazją dla studentów do poszerzenia wiedzy specjalistycznej w danej specjalizacji, do bardziej szczegółowego zbadania tematu lub do rozwoju bardziej zaawansowanych umiejętności.

Definicja programów nr O82/UK:

Programy w zakresie produkcji rolnej i niezależnego badania, często prowadzone z instruktorami jako mentorami, umożliwiają wszystkim zainteresowanym uczestnikom zapoznanie się z tematami związanymi z produkcją rolną i przetwarzaniem. Niezależne Kursy mogą być okazją dla studentów do poszerzenia praktycznych zdolności specjalistycznej w danej aplikacji, do bardziej szczegółowego zbadania tematu lub do rozwoju bardziej zaawansowanych umiejętności.

Oficjalne tłumaczenie wymogów programów nr P14/UK:

Seminaria w Niezależnych studiach kierowców, często prowadzone z instruktorami jako mentorami, umożliwiają mlodszym nastolatkom zapoznanie się z tematami związanymi z edukacją kierowców. Niezależne Kursy mogą być okazją dla studentów do poszerzenia profesjonalnych umiejętności specjalistycznej w danej aplikacji, do bardziej szczegółowego zbadania tematu lub do rozwoju bardziej zaawansowanych umiejętności.

Oficjalne tłumaczenie wymogów kursów nr E35/UK:

Warsztaty Health Care Sciences-Aide oferują starszym dzieciom możliwość pomocy instruktorom w przygotowywaniu, organizowaniu lub dostarczaniu programów kursów. Uczniowie mogą zapewnić pomoc szkoleniową lub instruktażową innym mlodszym nastolatkom.Tagi: