Najnowszy

Bezpłatne szkolenia dla organizacji niedochodowych

Pracujesz dla niekomercyjnego stowarzyszenia albo fundacji? Od dziś możesz zgłosić wniosek o treningi i warsztaty kompetencyjne, które rozwiną kompetencje członków waszej organizacji. Za swoj

Czytaj więcej...

Przedsiębiorcy wspierają wolontariat

admin 05.06.2018

Razem z Fundacją Training Projects zachęcamy do zgłaszania się w programie „Wolontariat pracowniczy”. W ramach prowadzonego cyklicznie projektu pracownicy polskich przedsiębiorstw mogą wygrać w konkursie całkowicie darmowe kursy zawodowe – jako upominek w rewanżu za oferowaną przez ich firmę dobroczynność. Dotychczas kursy rozlosowano wśród ośmiu pracodawców – w każdym ostatnim tygodniu miesiąca wylosowywana jest jedna nagroda. Także Państwa firma może wygrać szkolenie. Nagrodzony pracodawca może samodzielnie wybierac miejsce ralizacji warsztatu, dogodną dla siebie datę, a przede wszystkim - problematykę konferencji. Wachlarz możliwości jest szeroki: od komunikacji i współpracy, przez zarządzanie w biznesie albo szkolenia dla sprzedawców, po marketing i reklamę.

Jak na razie z proponowanej pomocy skorzystali: Stowarzyszenie Akademia Pełnia Życia, Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy, Medycyna Praktyczna - Szkolenia s.c., Cech Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorców .

Nagrodzone projekty: „@senior 3” aktywizacja ludzi starszych i integracja międzypokoleniowa przez Internet - edycja trzecia, e-społeczeństwo, Inicjatywa, Lepsza przyszłość w zasięgu Twojej ręki, Pielęgniarka z klasą

Warsztaty dla zwycięzców w naszym programie prowadzimy w obiektach kongresowych, które dołączyły do prioektu proponując catering i sale z obniżonymi stawkami. Pomarańczowy Rumak w Karłowicach i Polski Dom w Brzegu.

Naszym partnerem w tej akcji jest fundacja badawcza Szkoła Przywództwa z Katowic. To najlepsza firma w zakresie gier biznesowych, spotkań team building i niektórych szkoleń rozwoju osobistego. W konsorcjum proponujemy naszym klientom poniższe narzędzia:

- Licencjonowane symulacje szkoleniowe z obszaru zarządzania projektem, zarządzania strategicznego, finansów menedżerskich, efektywności osobistej, optymalizacji produkcji i podejmowania decyzji

- Plenerowe wyjazdy integracyjny o mocno szkoleniowym zabarwieniu – programy uczące kompetencje z zakresu budowania zespołu, komunikacji interpersonalnej, motywowania pracowników czy kształtowania relacji międzyludzkich.

- Warsztaty biznesowe z następującej tematyki: komunikacja międzykulturowa, działanie strategiczne, wdrażanie zmian organizacyjnych, przywództwo, motywowanie, kreatywne myślenie, oraz problematyka sprzedażowa

Jako partner tej firmy gwarantujemy rabat na wszystkie opisane tutaj usługi – 45procent dla każdego kto powoła się na nas. Ponadto dla każdego z klientów zaproponujemy na życzenie program doradczo coachingowi wspierający transfer wiedzy na praktykę biznesową .


Tagi: